Wakacje twoich
marzeń
Główna / Home Informacje / Info Cennik / Pricelist Galeria / Foto Rezerwacja / Reservation
"Egipt w Ustce" - takie hasło sprzyjało otwarciu naszego nowego obiektu Pensjonatowego RAMZES. Klimat, palmy, warunki wystroju i zamieszkania, zaczerpnięte zostały z oddalonego o 5000km Egiptu. Stworzony klimat powinien uprzyjemnić Państwu czas podczas pobytu zarówno kilku jak i kilkunastodniowego.
Komfortowo wyposażone pokoje: łazienka, tv, radio, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sejf, dostęp do internetu WI-FI powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Obiekt nasz jest jednym z najlepiej wyposażonych i jednym z najbardziej komfortowych obiektów wypoczynkowych w Ustce.
Na terenie obiektu znajduje się solarium, kafejka internetowa, siłownia z salą fitnes - posiadająca najnowocześniejsze urządzenia do kształtowania sylwetki (rolmasaż, bieżnia, rower leżący, wibromasaż relaksacyjny i siłowy, atlas sportowy). Na terenie znajduje się też niewielka salka szkoleniowo-wypoczynkowa wyposażona w stół do billarda, projektor, sprzęt audio. Ponadto oferujemy miejsce do grilowania, wypożyczalnię rowerów, quadów, leżaki, parawany i sprzęt wypoczynkowy.

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i plaży. Do plaży prowadzi bezpośrednia droga spacerowa obok naszego obiektu o długości ok 800m (8-10min spacerem).
Naszym gościom zapewniamy parking dla samochodów osobowych jak i autobusów bezpośrednio przy obiekcie.

Ceny w naszym obiekcie wachają się od 25-60zł w zależności od pory, sezonu i liczby osób.

Wszystkie ceny dotyczą sezonu i okresów feryjno-świątecznych. W pozostałych okresach są niższe i w zależności od długości pobytu podlegają negocjacji.

Serdecznie zapraszamy
na wczasy i wypoczynek przez cały rok!

Ramzes © 2005 • Design MikeII •